czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 3 lipca 2021
  • 4 lipca 2021
  • wyświetleń: 3460

Koleje Śląskie zapraszają na letnie wycieczki w Beskidy

Zasięg siatki połączeń oraz blisko 400 pociągów uruchamianych przez Koleje Śląskie każdego dnia pozwala dotrzeć do najbardziej odległych i malowniczych zakątków województwa, które szczególnie latem przyciągają szerokie grono turystów. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, śląski przewoźnik we współpracy z przewodnikami Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego po raz kolejny organizują akcję "Kolej na Beskidy".

pkp, pociąg, koleje śląskie
Koleje Śląskie zapraszają na letnie wycieczki w Beskidy · fot. bielsko.info


"Kolej na Beskidy" to wyjątkowa okazja dla osób podróżujących pociągami Kolei Śląskich do poznania uroków Beskidu Małego, Śląskiego oraz Żywieckiego, ich historii oraz zwyczajów. Od lipca do września 2021 roku, w każdą ostatnią sobotę miesiąca, pasjonaci górskich wędrówek będą mogli udać się na bezpłatną wycieczkę w góry razem z licencjonowanym przewodnikiem.

Beskidy to idealne miejsce dla osób lubiących długie piesze wędrówki, podczas których można podziwiać malownicze doliny oraz dziką przyrodę. Liczba szlaków, barwne krajobrazy oraz niezwykłe historie tego regionu to niewątpliwie jedne z największych atutów najmłodszych gór w Polsce, które co roku przyciągają coraz większą liczbę turystów. Beskidzkie szlaki, poza walorami przyrodniczymi, charakteryzują się również dużym zróżnicowaniem tras pod względem trudności, co umożliwia aktywne spędzanie czasu wolnego w gronie rodzinnym.

Warunkiem udziału w akcji jest wysłanie elektronicznego zgłoszenia oraz posiadanie ważnego biletu na przejazd pociągiem Kolei Śląskich do stacji, w której rozpoczyna się wycieczka w dniu jej rozpoczęcia. Liczba uczestników każdej wycieczki jest ograniczona do 20 osób. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Najbliższa wycieczka odbędzie się już 31 lipca 2021 roku na trasie: Zwardoń -Rachowiec - Sól Kiczora- Wielka Zabawa - Rajcza, skąd uczestnicy wycieczki odjadą w drogę powrotną.

Koleje Śląskie zapraszają na letnie wycieczki w Beskidy
Koleje Śląskie zapraszają na letnie wycieczki w Beskidy · fot. Koleje Śląskie


Szczegółowe informacje dotyczące akcji "Kolej na Beskidy", w tym formularz zgłoszenia oraz regulamin wycieczek można znaleźć tutaj.

mp / czecho.pl, źródło: Koleje Śląskie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.