czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 9 sierpnia 2017
  • 13 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 14788

Food trucki i estrada smaków w czechowickim Lasku

Za nami:

Od piątku do niedzieli na terenie parku miejskiego "Lasek" w Czechowicach-Dziedzicach trwa zlot food trucków. W piątek i sobotę food trucki będą czynne od godziny 12.00 do godziny 22.00, natomiast w niedzielę od godziny 12.00 do godziny 20.00.

foodtruck
Food trucki i estrada smaków w czechowickim Lasku · fot. czecho.pl


Impreza pn. "Estrada smaków" to jedyna taka impreza w Czechowicach-Dziedzicach i prawdziwa gratka dla smakoszy! Na zloty food trucków zapraszani są przedstawiciele kuchni z różnych zakątków świata. Organizatorzy podkreślają, że współpracują z najlepszymi food truckami z całej Polski. Chętnie goszczą też lokalnych przedstawicieli branży gastronomicznej wspierających ideę zdrowego żywienia i nurt "slow food". Podobne imprezy odbyły się wcześniej w Bielsku-Białej, Katowicach, Ustroniu i Cieszynie.

Dodatkowe atrakcje  • Strefa Food Trucków - zaproszeni przedstawiciele kuchni z całego świata będą przygotowywali potrawy na oczach widzów objaśniając jednocześnie pochodzenie, składniki dań oraz smaki dominujące w menu. Wśród zaproszonych food trucków będziemy gościć uczestnika programu "Biznes na kółkach" stacji Discovery Channel, który poprowadzi pokaz gotowania na żywo dań kuchni meksykańskiej.
  • Strefa Chilloutu - miejsce zaaranżowane do wypoczynku na świeżym powietrzu, czyli parasole, leżaki, stoliki. W miarę możliwości ustawione poza samym centrum wydarzenia, z dala od zgiełku i muzyki. W strefie chilloutu będą serwowane zimne napoje i lemoniada przygotowywana na bazie świeżych owoców. W pobliżu będzie można zamówić rzemieślnicze lody lub desery oparte na naturalnych składnikach.
  • Strefa dla Dzieci - miejsce przyjazne najmłodszym, gdzie w zależności od warunków atmosferycznych prowadzone są animacje dla dzieci. Zawsze staramy się nawiązać kontakt z lokalnymi salami zabaw - w związku z czym oferta jest często wzbogacona o ich możliwości - o np. zabawy ruchowe.
  • Strefa Muzyki - wydarzeniu towarzyszy muzyka grana na żywo, we współpracy z lokalnymi klubami muzycznymi.

aka / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.