czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 14 maja 2018
  • 3 czerwca 2018
  • wyświetleń: 3936

Dzień Dziecka na terenie ogródków działkowych

Za nami:

3 czerwca w Domu Działkowca na terenie Ogrodu "Relaks - Storczyk" w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się XIV Osiedlowy Dzień Dziecka. Na imprezę obowiązują zapisy dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Liczba uczestników ograniczona.

W programie imprezy - w godzinach od 10.30 do 15.30 przewidziano różne atrakcje dla dzieci, między innymi:
  • 10.30 - 15.30 - gry i konkursy ogrodowe dla dzieci i młodzieży z upominkami i nagrodami dla wszystkich biorących udział w grach i konkursach, konkurs o tematyce przyrodniczej, konkurs z wiedzy o rodzinnych ogrodach działkowych, wydawanie napojów chłodzących,
  • 13.00 - 14.00 - wydawanie ciepłych posiłków,
  • 10.30 - 15.30 - dmuchane atrakcje i inne.


Każde dziecko ma zapewniony ciepły posiłek, napoje, okolicznościowe upominki i nagrody za udział w grach i konkursach.

Zapisy przyjmowane są w Domu Działkowca na terenie Ogrodu "Relaks" w dniach 18-31 maja od godziny 15.00 do godziny 18.00. Przy zapisach należy podać nazwisko i imię dziecka, adres, rok urodzenia, a także liczbę osób dorosłych towarzyszących dzieciom. Wymagany jest podpis uczestnika (lub opiekuna) na liście uczestnictwa w imprezie.

Wpisowe (dobrowolne) od osób dorosłych towarzyszących dzieciom - 7 zł (na ciepły posiłek). Telefon kontaktowy do organizatora imprezy: 603 067 422. Impreza jako zadanie publiczne jest dotowana przez Gminę Czechowice-Dziedzice oraz wspierana przez Zarząd Osiedla "Tomaszówka" jako współorganizatora imprezy.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.