czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 3 czerwca 2018
  • 26 czerwca 2018
  • wyświetleń: 17313

[ZDJĘCIA] Pociąg do Stacji Forma - kolejne starcie w Strefie Mega Mocy

W niedziele, 24 czerwca o 16.00 "Pociąg do Stacji Forma" zatrzymał się w Szkole Podstawowej nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach, aby stoczyć pojedynek "w Kolejnym Starciu w Strefie Mega Mocy" o Puchar Burmistrza Czechowic-Dziedzic.

"Kolejne Starcie w Strefie Mega Mocy" oraz pojedynek o tytuł "Super Dzieciaka" · fot. Elżbieta Zarębska


Zawodnicy walczyli w "Pojedynku ulicznym" oraz stoczyli bój w 3 konkurencjach: przetaczanie opony, spacer farmera i wyciskanie sztangi leżąc.

Wyłoniliśmy najsilniejszą Czechowiczankę i najsilniejszego Czechowiczanina, natomiast najmłodsi mieszkańcy naszego miasta walczyli w pojedynku o tytuł "Super dzieciaka". Walka zarówno siłaczy jak i dzieciaków była emocjonująca. Pojedynek o tytuł "Super dzieciaka" pozostanie już na stałe imprezą współtowarzyszącą "Kolejnemu Starciu w Strefie Mega Mocy" i oba pojedynki zagoszczą w kalendarzu imprez miejskich.

Elżbieta Zarębska pragnie gorąco podziękować pani dyrektor Alicja Mizera za udostępnienie hali sportowej SP 8, OSP Czechowice-Dziedzice za uatrakcyjnienie boju o tytuł "Super dzieciaka", Reprezentacji SP 4 pod opieką pani Kasi Czylok, Studio gimnastyki artystycznej "FRAJDA", Szkole tańca "MANDLA" oraz GO Jump Bielsko-Biała. Kolejnych zwycięzców wyłonimy już za rok.

new, BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.