czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 8 czerwca 2018
  • wyświetleń: 7051

XXIII Dni Goczałkowic ze sPolish Radio, Filipem Lato i Teresą Werner

Za nami:

W weekend 9-10 czerwca na terenie przy GOSiR-ze po raz dwudziesty trzeci odbędą się Dni Goczałkowic! Mieszkańcy i turyści będą się bawić w rytmach znanych i lubianych muzyków.



Otwarcie imprezy zaplanowano na godzinę 15.00. Jako pierwsze na stronie zaprezentują się dzieci i młodzież. Następnie będzie okazja do wspólnego poruszania się w rytmach zumby. O godzinie 18.30 na scenie pojawi się zespół sPolish Radio, zaś o 20.30 wystąpi młoda gwiazda polskiej sceny muzycznej - Filip Lato! Sobotni wieczór zakończy laser show.



Z kolei w niedzielę uczestnikom imprezy towarzyszyć będzie folklor. Wydarzenie o godzinie 15.00 rozpocznie Goczałkowickie spotkanie z folklorem, w ramach którego wystąpi Goczałkowicka Orkiestra Dęta, Koło Regionalne SP 1 oraz zespół folklorystyczny Goczałkowice. Na godzinę 17.00 zaplanowano występ kabaretu Weźrzesz. Gwiazdą niedzielnego wieczoru będzie Teresa Werner, której koncert rozpocznie się o godzinie 18.30. Tegoroczne Dni Goczałkowic zakończy zabawa z zespołem Bracia.Pl.



XXIII Dni Goczałkowic

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.