czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 9 sierpnia 2018
  • 18 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 8661

XVIII Święto Karpia Polskiego w Kaniowie

Za nami:

Stowarzyszenie Wędkarskie "Kaniowski Karp Królewski", Gminny Ośrodek Kultury w Bestwinie oraz Stowarzyszenie "Z sercem na dłoni" zapraszają 18 sierpnia na XVIII Święto Karpia Polskiego oraz imprezy towarzyszące.

Dla wędkarzy impreza rozpocznie się w sobotę już o godz. 6:00 zawodami wędkarskimi (akwen "Miasteczko").

Na terenach rekreacyjnych o godz. 15:30 odbędzie się Biesiada Góralska z Kapelą "Ondraszki" ze Szczyrku. O 17:00 rozpocznie się koncert zespołu "Bobi" (disco polo dance), a o 18.30 nastąpi uroczyste otwarcie połączone z wręczeniem nagród i wyróżnień. O 19.00 wystąpi Mariusz Kalaga wraz z zespołem. Ostatnim punktem tegorocznego Święta Karpia będzie zabawa taneczna z zespołem Puls Music.

W trakcie imprezy wystawa prac wykonywanych w trakcie warsztatów ceramicznych. Ponadto Stowarzyszenie "Z sercem na dłoni" zachęcać będzie do zbiórki charytatywnej na rzecz Stasia Wojewódki z zespołem Downa, proponując różne atrakcje. Tych ostatnich będzie przede wszystkim sporo dla dzieci. Organizatorzy zapowiadają także bogato zaopatrzony bufet.

Święto Karpia

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.