czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 11 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 6771

Poznaj kuchnię meksykańską w Czechowicach!

Artykuł sponsorowany:

Prawdziwa meksykańska kuchnia w Kalendarium - zjesz tu takie dania jak taco, quesadille czy burrito. Nie ograniczaj swoich doznań kulinarnych wyłącznie do kotleta schabowego, kebaba czy sushi.

Poznaj kuchnię meksykańską w Czechowicach!


Jak kuchnia meksykańska trafiła do Czechowic?Przede wszystkim chcieliśmy zabrać naszych Gości w kulinarną podróż do Meksyku. Naszej kuchni uczyliśmy się u rodowitej meksykanki, która dostarcza nam prawdziwe meksykańskie produkty. Nasza "meksykańska wyprawa" nie była jednorazowa. Ciągle dbamy o to, aby zdobywać unikalną wiedzę i serwować Wam najlepsze dania, dlatego szkolenia nie są nam obce.

Składniki naszych potraw...Pochodzą z jednej z najlepiej wyposażonych hurtowni produktów meksykańskich. Nie zgadzamy się na używanie pseudo meksykańskich przypraw czy placków kukurydzianych.

Ostre czy łagodne?Dania meksykańskie w Kalendarium komponujemy dla Ciebie, dlatego jeśli lubisz ostre powiedz o tym podczas składania zamówienia.

Będzie smacznie?Tak! Wielu smakoszy przychodzi, a co najważniejsze wraca do Kalendarium, żeby spróbować kolejne nasze dania. Jeśli nie jesteś pewny, czy ten typ kuchni przypadnie Ci do gustu, zamów nasz specjalny zestaw degustacyjny na festiwalu kuchni meksykańskiej.

Poznaj kuchnię meksykańską w Czechowicach!
Poznaj kuchnię meksykańską w Czechowicach!


Festiwal kuchni meksykańskiejW dniach 12.08-18.08 zapraszamy na festiwal organizowany w Kalendarium, a w nim:
  • promocja na całą kartę meksykańską -15%
  • zestaw degustacyjny* (w godzinach 15:00 - 21:00) - jeśli nigdy nie próbowałeś dań meksykańskich, zamów mniejsze porcje i zakochaj się w ich smaku. W naszym zestawie testowym są: buritto, enchiladas, zupa chilli con carne, schab marynowany
  • sobota oraz niedziela - specjalne dania. Sałatka z kaktusa, tamale, kukurydza po meksykańsku


Do każdego zamówienia na miejscu lemoniada gratis, a do czterech piw - sombrero.

Dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/events/337349883839751/
*nie dotyczy zamówień przez aplikację na stronie i pyszne.pl

Poznaj kuchnię meksykańską w Czechowicach!


Restauracja Kalendarium