czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 11 stycznia 2019
  • 16 stycznia 2019
  • wyświetleń: 1670

Kurs tańca w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Miejski Dom Kultury zaprasza na kurs tańca weselnego - użytkowego dla początkujących, tańczonego w parach, który w odróżnieniu od tańca towarzyskiego nie jest ściśle sformalizowany.

Wykorzystywane w nim są figury i kroki pochodzące z różnych stylów tanecznych, z tańca towarzyskiego, disco, tańca nowoczesnego. Na pierwszym miejscu stawia się w nim dobrą zabawę.Na zajęcia kursu zapraszamy narzeczonych, przyszłych gości weselnych, uczestników zabaw, dyskotek, studniówek, balów sylwestrowych i tych, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności taneczne.

Program kursu zawiera naukę najbardziej popularnych tańców użytkowych: disco-samby, 2 na 1 (disco-fox), polki, bluesa, cha-cha oraz przykładową choreografię walca angielskiego lub wiedeńskiego.W czasie zajęć uczymy jak zachować prawidłową postawę, znajdować rytm w melodiach szybszych i wolniejszych oraz poznajemy sekrety prowadzenia, tak aby każdy z uczestników naszych zajęć był w stanie opanować realizowany materiał i w przyszłości zabłysnąć na parkiecie.

Zajęcia prowadzi pedagog, instruktor i choreograf tańca.

Zajęcia : Czwartki, godz. 19:15, pierwsze spotkanie 17. 01.2019 r., godz. 19.15.
Opłata miesięczna: 70 zł

Szczegółowe informacje pod nr 784 799 139.

Miejski Dom Kultury,Kino Świt

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj