• 22 listopada 2021
  • wyświetleń: 2786

Kolejne medale lekkoatletów MKS na arenie ogólnopolskiej

W niedzielę, 21 listopada w Arenie Toruń odbyła się Ogólnopolska Halowa Olimpiada LDK. Rywalizacja odbywała się w kategoriach wiekowych: U12, U14, U16. Do reprezentacji woj. śląskiego powołanych zostało trzech zawodników MKS Czechowice-Dziedzice: Maja Słowińska, Zofia Janik oraz Maksymilian Rudy.

Kolejne medale lekkoatletów MKS na arenie ogólnopolskiej · fot. Grzegorz Słowiński

Maja Słowińska zdobyła brązowy medal w biegu na 60m w kat. U12, Maksymilian Rudy zajął 5. miejsce w biegu na 300m kat. U14 oraz 2. miejsce w sztafecie wojewódzkiej 4x200m KM MIX.

W klasyfikacji drużynowej województwo śląskie zajęło 2. miejsce.

źródło: MKS Czechowice-Dziedzice